Executive Search – Headhunting

Executive Search – Headhunting

Zaměřujeme se na vyhledání pracovníků na míru v těžko dostupných pozicích pro firmy z oblasti IT, Strojírenství, Průmyslu, Marketingu, Sales. Máme znalost mezinárodního prostředí, mezinárodního trhu na území Německa, Rakouska, České a Slovenské republiky a Izraele. Vyhledáme a přesvědčíme nejvhodnější kandidáty na pozici, kterou potřebujete obsadit a to v co nejkratším čase.

Více >>
IT nábor

IT nábor

Ať už hledáte pozici IT vývojáře, kybernetické bezpečnosti nebo SAP na zaměstnanecký poměr nebo specialisty na dočasné projektové práce, MGR Consulting je vaším strategickým poskytovatelem IT služeb pro nasazení vysoce specializovaných IT profesionálů. Máme mezinárodní zkušenosti a znalosti v relokačních a vízových procesech. Zaměřujeme se na kvalitu, kontinuitu a důvěru, abychom vás mohli podpořit při plnění vašich cílů.

Více >>
RPO (Recruitment Process Outsourcing)

RPO (Recruitment Process Outsourcing)

Odchází vám interní recruiterka na mateřskou dovolenou nebo potřebujete dočasně, krátkodobě posílit tým o RPO konzultanta, protože je váš tým zahlcen prací? Právě v tuto chvíli jsme tu pro vás. Disponujeme databází seniorních recruiterů a headhunterů s jazykovou vybaveností, vlastním know-how, databází kandidátů a znalostí trhu a prostředí v globálních firmách.

Více >>